Hra s farbami – návod na pletenie šatky

Konštrukcia tejto šatky je jednoduchá a zvládnu ju aj začiatočníci v pletení. Stačí ak viete pliesť hladko a môžete sa do toho pustiť. Všetky techniky majú aj samostatné videá takže vás nič nezaskočí. 

Pri tejto šatke je na prvom mieste hra s farbami. Je len na vás či si vyberiete jednu farbu, ktorá vám krásne doplní každý kúsok v šatníku alebo za zahráte a skombinujete 2 – 3 farby na dosiahnutie zaujímavého efektu. A ak by vám ani to nestačilo, tak si kľudne vyberte farieb hoc aj 6. Naozaj je len na vás ako si túto šatku vyfarbíte fantáziou. Alebo možno máte už doma plno zvyškov priadze z predošlých projektov a práve tieto môžete využiť na vytvorenie šatky, ktorá vám ich všetky pripomenie

Je tu teda iba jedno pravidlo: FANTÁZII SA MEDZE NEKLADÚ.

Súvisiace príspevky

One thought on “Hra s farbami – návod na pletenie šatky

Comments are closed.